ACF Fiorentina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serie A-Olasz Bajnokság

+10
mange
Batigol
Mutu
---
bubu
mester333
Taibi
zsuov
fiesole
Fio10
14 posters

10 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  Mutu Szer. Feb. 24, 2010 10:58 pm

Már megint ellenünk hibázott a biró, most már kezd idegesitő lenni, főleg ilyen fontos meccseken.

Számomra a cserék is érthetetlenek... Natali helyére Gobbi, miért? Sztem Natali türhetően játszott, Gobbit mostani formája alapján nem játszattam volna. Miért kellet Gilat és Joveticet is lehozni 5 percen belül és ilyen fontos meccsen és egy 21 éves rutintalan játékost elől hagyni egyedül? Akkor már inkább Gila maradt volna pályán. Marchionnit miért nem cserélte le, mikor rengeteg hibával játszott már az első félidőben is?

Az első gól elkerülhető lett volna, ha Donadel kivágja nem pedig eladja a labdát... Freynek nem volt jó estéje, gyakorlatilag két lövésből két gól, de nem rajta múlt, csak igazán megakadhatott volna benne az egyik lövés.

Már egy ideje mondom, hogy be kellene vezetni a videóbirót, nem érdekel, hogy oldják meg az elveszitett percekkel, de inkább legyen igazságos egy meccs 10 perc hosszibitással, mint hogy ez legyen. Vagy legalább állt volna a plusz két biró az alapvonalnál amivel kisérleteztek, olyan közelségből már csak ki lehet szúrni egy 11est.

Szvsz Prandelli is hibázott, de felháboritó amit a birók művelnek, főleg mikor BL továbbjutásról van szó illetve olyan időszakról amikor abajnokságban minden pont úgy kell mint egy falat kenyér.
Mutu
Mutu

Hozzászólások száma : 456
Join date : 2008. Sep. 09.
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  Fio10 Csüt. Feb. 25, 2010 8:20 pm

Mutu írta:Már megint ellenünk hibázott a biró, most már kezd idegesitő lenni, főleg ilyen fontos meccseken.

Számomra a cserék is érthetetlenek... Natali helyére Gobbi, miért? Sztem Natali türhetően játszott, Gobbit mostani formája alapján nem játszattam volna. Miért kellet Gilat és Joveticet is lehozni 5 percen belül és ilyen fontos meccsen és egy 21 éves rutintalan játékost elől hagyni egyedül? Akkor már inkább Gila maradt volna pályán. Marchionnit miért nem cserélte le, mikor rengeteg hibával játszott már az első félidőben is?

Az első gól elkerülhető lett volna, ha Donadel kivágja nem pedig eladja a labdát... Freynek nem volt jó estéje, gyakorlatilag két lövésből két gól, de nem rajta múlt, csak igazán megakadhatott volna benne az egyik lövés.

Már egy ideje mondom, hogy be kellene vezetni a videóbirót, nem érdekel, hogy oldják meg az elveszitett percekkel, de inkább legyen igazságos egy meccs 10 perc hosszibitással, mint hogy ez legyen. Vagy legalább állt volna a plusz két biró az alapvonalnál amivel kisérleteztek, olyan közelségből már csak ki lehet szúrni egy 11est.

Szvsz Prandelli is hibázott, de felháboritó amit a birók művelnek, főleg mikor BL továbbjutásról van szó illetve olyan időszakról amikor abajnokságban minden pont úgy kell mint egy falat kenyér.
Nah, nem csak én látom így a cseréket! Cseréknek semmi értelme nem volt. Marchionni tényleg nagyon sokat hibázott. Gila Jove lejöttek, de miért???
Prandelli többet hibázik mostanság.
Egy jogos 11-est nem kaptunk meg, ha az megvan simán nyerünk.
Amúgy a milánnak kb 15perce volt "jó". Nagyon szarok voltak, Patoval együtt, Mákos disznók a Romával együtt. Nekünk meg marad ez a szerencsétlenkedés. Hiába vagyunk jobbak, gólt nem tudunk rúgni.
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  Fio10 Szomb. Feb. 27, 2010 1:53 pm

Ma sok hiányzó lesz, Gila,Vargas,
Keirrison lehet a csatár, de más előrejelzések szerint Jovetic lesz és, és két szélső, és a két középső kp helyett három lesz. Érdekes lesz az biztos, eléggé gólszegények vagyunk.
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  --- Szomb. Feb. 27, 2010 2:12 pm

Fio10 írta:Ma sok hiányzó lesz, Gila,Vargas,
Keirrison lehet a csatár, de más előrejelzések szerint Jovetic lesz és, és két szélső, és a két középső kp helyett három lesz. Érdekes lesz az biztos, eléggé gólszegények vagyunk.
szerintem Ljajic kezd Jove mellett.remelem jol kiegeszitik majd egymast.

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  Fio10 Vas. Feb. 28, 2010 10:45 am

Küzdeniakarásból jeles, de helyzetkihasználásból elég rossz osztályzatot érdemel a csapat. A lényeg hogy nem adtuk fel! Ez a Siviglia is védő létére szerez egy ilyen teknikás nagy gólt, az tuti hogy 20ból egyszer sem sikerülne neki így még egyszer! Ez is mutatja a szerencsétlenségét a csapatnak. Ennyi hiányzó mellet is sok helyzetet dolgoztunk ki, nyerhető lett volna ez a meccs is, mint a többi. Örüljünk most az X-nek.
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  mester333 Kedd Márc. 02, 2010 5:11 pm

Védő létére tényleg ritka szép teknikás gólt lött.
Srácok előre szolok hétvégén Firenzébe 3pont meglessz, Tippmixet kézbe, és hajrá Very Happy

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  Fio10 Szomb. Márc. 06, 2010 11:37 pm

Úgy néz ki idén már nem lesz skalpunk, bárki jön zakó a vége.
Frey szerintem a második gólnál elfeküdt még a lővés előtt, ha nem ezt teszi megvan a laszti.
Amúgy egy 11--est megint nem kaptunk meg.
Teljesen kész a csapat, hiába nyújtanak amúgy normális teljesítményt, a gólok nem jönnek. Így erre az idényre több nem maradt.
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  --- Vas. Márc. 07, 2010 12:12 pm

Fio10 írta:Úgy néz ki idén már nem lesz skalpunk, bárki jön zakó a vége.
Frey szerintem a második gólnál elfeküdt még a lővés előtt, ha nem ezt teszi megvan a laszti.
Amúgy egy 11--est megint nem kaptunk meg.
Teljesen kész a csapat, hiába nyújtanak amúgy normális teljesítményt, a gólok nem jönnek. Így erre az idényre több nem maradt.
mondjuk seba is elmehet a faszomba ilyen kapott gol mellett..

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  mester333 Szomb. Márc. 13, 2010 3:54 pm

Remélem ma egy jo , helyzetekkel teli szép győzelmet látunk, bár nemlessz könnyü ellenfél a Napoli főleg erős támadójátékával Very Happy

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  Fio10 Szomb. Márc. 13, 2010 10:45 pm

nah mindgyárt kezdődik, erős az ellenfél, nah de sebaj, egyszer már nekünk is győznünk kell....hajrá srácok
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  mester333 Szomb. Márc. 13, 2010 11:39 pm

Nemrossz első félidő, Jovetic játéka tetszetős, és még megnem adott 11es is volt, meg Felipe sárgája, remélem a 2.félidőbe LucaBanti nem folytatja nagyszerü ténykedését, és nem fujja el a meccset.

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  mester333 Vas. Márc. 14, 2010 12:48 am

Azért az eredmény szépen mutat, de egyáltalán nemvolt ez ilyen sima meccs Very Happy nagyon értékes pontok, és csak igy tovább a gyözelmekkel. Freynek is akadt dolga rendesen, szépen is védett. Védelem a szokásos volt, jo meccs volt, én élveztem .... de ezért Luxus volt Quagliarella-t kispadon kezdetni, és ez meglátszott a Napoli helyzetkihasználásán.

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  Fio10 Vas. Márc. 14, 2010 12:06 pm

hát igen, az eredmény nem a játék képét tükrözi. A jégkorongos uccsó gól jó volt Very Happy
Babacar nagyon harcosan játszott! Két gólban is benn volt! Ügyes srác!
Amúgy a védelem kalap kaki volt, a többivel nem volt gond. Frey megint jó volt!
Írtam is előtte hogy egyszer már mi is győzhetnénk.........tessék, meglett az.
És most jöhet egy Genova otthon, az is ilyen jó kis meccs lesz! Lehet megindul a szekér!
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  mester333 Vas. Márc. 14, 2010 1:14 pm

Gila folytatja gólgyártását ,és jól is van Very Happy Comotto helyett DeSilvestri-t játszatnám, azt hiszem jobb képességű játékos, Ribery-t is jol megfogta főleg az odavágón, nekem sokkal szimpatikusabb mint Comotto. Felipe-vel meg az a gond h sok a szabálytalan szerelése, nem hiszem hogy Dainelli-nél jobb lenne... hátha tévedek. a védelmen van mit javítani az a lényeg Smile Ahogy a Világbajnokságon az olasz válogatott védelménél is lesznek gondok, Cannavaro,Legrotagile, Grosso, Bonera, ezek közel sincsenek életük formájához ..... Bátran hozzá kéne nyulni a fiatalabb korosztályhoz, illetve a nem sztár csapatban játszó,de jo formában lévő játékosokhoz....

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  mester333 Szer. Márc. 17, 2010 3:37 pm

Hétvégén Genoa ellen nagy meccs lessz! Smile Jó formába vannak

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  mester333 Vas. Márc. 21, 2010 9:02 pm

Jó formába vannak a kulcsjátékosok, Jovetic,Montolivo..... és a többi

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  mester333 Csüt. Márc. 25, 2010 12:24 pm

DE egy Cataniátol kikapni, hát a 4.hely igaz csak 7 pontra van ,de ha ilyen ellenfelektől kikapunk, Europa Liga- se biztos h meglessz...:s

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  fiesole Pént. Márc. 26, 2010 5:04 am

mester333 írta:DE egy Cataniátol kikapni, hát a 4.hely igaz csak 7 pontra van ,de ha ilyen ellenfelektől kikapunk, Europa Liga- se biztos h meglessz...:s
eléggé hihetetlen,h az "első"percben gólt kaptunk, Sad pedig kellett volna onnan a 3pont(de nagyon)..! letsgoviola
fiesole
fiesole

Hozzászólások száma : 64
Join date : 2008. Aug. 29.

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  mester333 Pént. Márc. 26, 2010 2:21 pm

Pedig ez a Catania, tipikus verhető csapatt lett volna tapasztalatlan, ugy mond fiatal edzővel, hisz nemrég még az Interbe lőtte a szabadrugás gólokat nemis akárhogyan Smile Sinisa Smile Ha a Genoa-t megbirtuk verni 4nappal ezelőtt

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  --- Szomb. Márc. 27, 2010 12:43 pm

a catania 12.20-an megverte a juventust idegenben 1-2-re. azota csak ket vereseguk volt, idegenben.. ket forduloval ezelott az intert verte meg 3-1-re. en nem csodalkozom.

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  Fio10 Szomb. Márc. 27, 2010 10:07 pm

baszus milyen messze vagyunk mi a roma-inter meccstől, nagyon nagy meccset nyomtak, jó lenne ha hasonló hozzá állással tudnánk mi is 1-2 meccset így nyomni,
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  mester333 Vas. Márc. 28, 2010 11:05 am

Én csak ezért vártam, győzelmet a Catania ellen, és azért lepődtem meg, mert az előző fordulóba, chievo ellen elért 1:1 az ugyancsak hízelgő volt a számukra, mert a Chievo rengeteg helyzetbe került, és rengeteg helyzetet ugye ki is hagyott..... ezekután azt hittem sima dolgunk lesz......

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  --- Vas. Márc. 28, 2010 2:33 pm

mester333 írta:Én csak ezért vártam, győzelmet a Catania ellen, és azért lepődtem meg, mert az előző fordulóba, chievo ellen elért 1:1 az ugyancsak hízelgő volt a számukra, mert a Chievo rengeteg helyzetbe került, és rengeteg helyzetet ugye ki is hagyott..... ezekután azt hittem sima dolgunk lesz......
a chievo-catania valoszinuleg bunda volt..

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  mester333 Vas. Márc. 28, 2010 5:57 pm

Szép vólt fiúk, jo meccs volt... Santana jót játszott!
Gobbi VS Alexis Sanchez hááát ezt a párharcot nem az olasz nyerte Very Happy A védelemmel még vannak helyenként gondok, Freynek volt dolga, de egy jó hajrával még meglehet a BL (7pont) csak Inter,Milan elleni meccseket nem szabad elhülyéskedni mint múltkor a Milán vagy a Roma ellen....
ha meg csak Europa Ligába indulnánk, akkor legalább nyerünk is valamit.... Smile

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  Fio10 Hétf. Márc. 29, 2010 10:16 am

jó volt tegnap a csapat, tetszett. Nem is annyira Freyen múlt a győzelem mint ahogyan szokott. Voltak szép gólok.
Az EL is 4pontra van. A BL-ről már szerintem régen nem beszélhetünk.

Parma - Fiorentina
Fiorentina - Inter
Atalanta - Fiorentina
Fiorentina - Chievo
AC Milan - Fiorentina
Fiorentina - Siena
Bari - Fiorentina
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Serie A-Olasz Bajnokság - Page 10 Empty Re: Serie A-Olasz Bajnokság

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.