ACF Fiorentina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adrian Mutu

+3
zsuov
Fio10
bubu
7 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  --- Csüt. Jan. 21, 2010 10:34 pm

Fio10 írta:nagyon jól nyomja! Utóbbi meccseken messze ő a legjobb és még motivált is!!!
Remélem a city érdeklődése annyira nem komoly iránta, mert nagy veszteség lenne! Nem lehetne pótolni.
a city hany csatart akar?tevez,bellamy,robinho,adebayor,...

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  Fio10 Csüt. Jan. 21, 2010 10:42 pm

Fanatical1885 írta:
Fio10 írta:nagyon jól nyomja! Utóbbi meccseken messze ő a legjobb és még motivált is!!!
Remélem a city érdeklődése annyira nem komoly iránta, mert nagy veszteség lenne! Nem lehetne pótolni.
a city hany csatart akar?tevez,bellamy,robinho,adebayor,...
santacruz-benjani
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  mange Pént. Jan. 29, 2010 12:54 pm

Ha tényleg beszedte azt az étvágycsökkentő tablettát, akkor megérdemli az eltiltást. Nem feltétlenül azért, mert doppingolni akart, hanem a saját hülyesége miatt. Ha valaki abban a helyzetben van, mint ő (cselzinél történtek...), akkor jobban oda kéne figyelnie az ilyesmire, minthogy magától bevesz mindenféle "gyógyszert". Visszaesőnek számit, tehát szerintem az eltiltás elkerülhetetlen, amit szerintem meg is érdemel. A csapatnak rossz, mert elveszit egy jó formában levő Mutu-t ( bár ki tudja mitől volt jó formában Smile ), és nem kevés összeget, ha esetleg a közeljövőben eligazolt volna. Az már más kérdés, hogy a Fiorentina követel-e majd tőle valami kártéritést, ahogy a cselzi tette, de ezt kétlem, mert itt jobban szerették, mint Londonban.
mange
mange

Hozzászólások száma : 214
Join date : 2008. Dec. 19.
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  Mutu Pént. Jan. 29, 2010 5:59 pm

mange írta:Ha tényleg beszedte azt az étvágycsökkentő tablettát, akkor megérdemli az eltiltást.

Mégis miért? Egy étvágycsökkentő tabletta miatt szted el kell tiltani egy focistát?

mange írta:Nem feltétlenül azért, mert doppingolni akart, hanem a saját hülyesége miatt. Ha valaki abban a helyzetben van, mint ő (cselzinél történtek...), akkor jobban oda kéne figyelnie az ilyesmire, minthogy magától bevesz mindenféle "gyógyszert". Visszaesőnek számit, tehát szerintem az eltiltás elkerülhetetlen, amit szerintem meg is érdemel. A csapatnak rossz, mert elveszit egy jó formában levő Mutu-t ( bár ki tudja mitől volt jó formában Smile ),


Mikor kokainozott, akkor megérdemelte az eltiltást, de Te komolyan úgy gondolod, hogy egy hülye étvágycsökkentő tabletta miatt megérdemli, hogy eltiltsák? Amit mellesleg az anyjától kapott, szóval ő a dealer... Ja, és valszeg emiatt ment neki jól az utóbbi pár meccsen... Amúgy elméletileg az volt ráirva, hogy természetes összetevőkből van, szóval ennyi erővel a cselzinél történtek miatt már egy teát is félve kellett volna megigyon?

mange írta:és nem kevés összeget, ha esetleg a közeljövőben eligazolt volna. Az már más kérdés, hogy a Fiorentina követel-e majd tőle valami kártéritést, ahogy a cselzi tette, de ezt kétlem, mert itt jobban szerették, mint Londonban.

Sztem a Fiorentina nem hozná hasonló helyzetbe mint a cselzi, mondjuk most ás is a szituáció, bár sose lehet tudni mi lesz a vége...
Mutu
Mutu

Hozzászólások száma : 456
Join date : 2008. Sep. 09.
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  mange Pént. Jan. 29, 2010 6:48 pm

"Mégis miért? Egy étvágycsökkentő tabletta miatt szted el kell tiltani egy focistát?"

Pont azt irtam, hogy nem egy tabletta miatt kéne eltiltani, hanem azért, mert meggondolatlan volt.

"Mikor kokainozott, akkor megérdemelte az eltiltást, de Te komolyan úgy gondolod, hogy egy hülye étvágycsökkentő tabletta miatt megérdemli, hogy eltiltsák? Amit mellesleg az anyjától kapott, szóval ő a dealer... Ja, és valszeg emiatt ment neki jól az utóbbi pár meccsen... Amúgy elméletileg az volt ráirva, hogy természetes összetevőkből van, szóval ennyi erővel a cselzinél történtek miatt már egy teát is félve kellett volna megigyon?"

Most őszintén, Te, ha ilyen szinten fociznál Olaszországban, ami amúgy is hirhedt a doppingbotrányokról és már el voltál tiltva kokain miatt, akkor nem kérdeznéd meg legalább a csapatorvost a szerrel kapcsolatban, amit szedni akarsz? Ez nem egy aszpirin vagy megfázás elleni gyógyszer, hanem olyasmi, amiben simán elképzelhető tiltott szer. Éppen Chivu mondta, hogy, ha ő egy hajzselét vesz, arról is kikéri az orvos véleményét. Természetesen ő is képletesen gondolta. Arról nem is beszélve, hogy minek akar fogyasztótablettát beszedni egy focista, akinek naponta edzése van...??? Jah, hogy hamar formába akarta hozni magát a sérülése után? Szerintem ez se normális egy játékostól, aki gyógyszerrel akarja ezt elérni.

Tudom, hogy bármilyen érveket hozok fel úgyse látod be, hogy hibázott, mert elfogult vagy. Vagy csak azt nem látod be, hogy megérdemli a büntetést?

"Amúgy elméletileg az volt ráirva, hogy természetes összetevőkből van"
A fű is természetes alapanyagokból van, mégis tiltott. Smile

A legfrissebb hirek alapján a január 20.-ai, Lazio elleni, meccs után is pozitiv mintát produkált.


A hozzászólást mange összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 29, 2010 7:19 pm-kor.
mange
mange

Hozzászólások száma : 214
Join date : 2008. Dec. 19.
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  --- Pént. Jan. 29, 2010 7:19 pm

mange írta:Tudom, hogy bármilyen érveket hozok fel úgyse látod be, hogy hibázott, mert elfogult vagy. Vagy csak azt nem látod be, hogy megérdemli a büntetést?
mange!jelenleg nem tudsz olyan erveket felvonultatni,amiben azt irnad le,miert erdemli meg az eltiltast..

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  mester333 Szomb. Jan. 30, 2010 1:21 am

szegény gyerek, jobbam is odafigyelhetne

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  Mutu Szomb. Jan. 30, 2010 1:40 am

mange írta:
Tudom, hogy bármilyen érveket hozok fel úgyse látod be, hogy hibázott, mert elfogult vagy. Vagy csak azt nem látod be, hogy megérdemli a büntetést?

Belátom, hogy hibázott, mert egy sportolónak erre figyelnie kell, főleg úgy, hogy már rengeteg példa volt arra, hogy sportoló szervezetébe tiltott szer került vmilyen gyógyszeren keresztül, anélkül, hogy tudta volna, de sztem ahogyan azokban az estekben sem és most sem igazságos az eltiltás.
Mutu
Mutu

Hozzászólások száma : 456
Join date : 2008. Sep. 09.
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  Fio10 Szomb. Jan. 30, 2010 11:14 pm

a lényeg az hogy, ez a szer a doppinglistán szerepel! Így biztosan van valamilyen fokozó hatása, vagy bármilye, ha oda került.
És ezt tudniuk kellett volna, mert ugye a tudatlanság nem jogosít fel a törvények ellen. Főleg így hogy visszaesőnek is lehet minősÍtenni, és ezekután a svájci bíróság lehet megadja a Chelsea követelését és behajtják a 17 misit rajta.
Sajnos a Fiorentina szívja meg ezt az egészet!
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  --- Vas. Jan. 31, 2010 4:53 pm

Fio10 írta:a lényeg az hogy, ez a szer a doppinglistán szerepel! Így biztosan van valamilyen fokozó hatása, vagy bármilye, ha oda került.
És ezt tudniuk kellett volna, mert ugye a tudatlanság nem jogosít fel a törvények ellen. Főleg így hogy visszaesőnek is lehet minősÍtenni, és ezekután a svájci bíróság lehet megadja a Chelsea követelését és behajtják a 17 misit rajta.
Sajnos a Fiorentina szívja meg ezt az egészet!
minden rosszban van valami jo..Jove vegre megkaphatja a lehetoseget!

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  --- Csüt. Feb. 11, 2010 6:08 pm


---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  Mutu Csüt. Feb. 11, 2010 7:30 pm

Mutu
Mutu

Hozzászólások száma : 456
Join date : 2008. Sep. 09.
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  Fio10 Csüt. Feb. 11, 2010 10:01 pm

Mutu írta:

Ezen most gondolom mindenki meglepődött...
nagy hír, egész évben nem lép már pályára
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  --- Csüt. Feb. 11, 2010 10:12 pm

Fio10 írta:
Mutu írta:

Ezen most gondolom mindenki meglepődött...
nagy hír, egész évben nem lép már pályára
szerintem nemhogy egesz evben nem fog,de nalunk mar nemigen.

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  Fio10 Szomb. Feb. 13, 2010 11:52 am

Fanatical1885 írta:
Fio10 írta:
Mutu írta:

Ezen most gondolom mindenki meglepődött...
nagy hír, egész évben nem lép már pályára
szerintem nemhogy egesz evben nem fog,de nalunk mar nemigen.
adjuk el valami török csapatnak, vagy alkalmazzuk közmunkásnap a pálya szélén Very Happy
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  --- Szomb. Feb. 13, 2010 1:38 pm

Fio10 írta:
Fanatical1885 írta:
Fio10 írta:
Mutu írta:

Ezen most gondolom mindenki meglepődött...
nagy hír, egész évben nem lép már pályára
szerintem nemhogy egesz evben nem fog,de nalunk mar nemigen.
adjuk el valami török csapatnak, vagy alkalmazzuk közmunkásnap a pálya szélén Very Happy
Cool Cool Cool

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  Mutu Hétf. Ápr. 19, 2010 3:47 pm

9 hónap eltiltást kapott Mutu, okt 28.án térhet vissza a pályára, kérdés hogy melyik csapatban...
Mutu
Mutu

Hozzászólások száma : 456
Join date : 2008. Sep. 09.
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  Fio10 Kedd Ápr. 20, 2010 10:53 am

Mutu írta:9 hónap eltiltást kapott Mutu, okt 28.án térhet vissza a pályára, kérdés hogy melyik csapatban...
mivel 2012-ig van szerződése, így bárhogyan nézzük jól járunk, mert csak kivásárolni lehet, vagy marad nálunk,
mert ami igaz, hogy ha Mutu játékkedve megvan akkor csak hasznos lehet bármilyen helyzetben, hiányzott is nagyon
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  mester333 Kedd Ápr. 20, 2010 5:13 pm

Soknak gondolom ezt a 9 Hónapot, mert Rendben hibázott meg stb, de már igyis kb 3hónapja nem játszott, ahozképest meg nem hiszem hogy gyakorlatba akkora előnyre tettszert, azokkal az étrendkiegészitő tiltott anyagot tartalmazo tablettával:) én simen eltiltottam volna max 1hónapra, meg egy minimális 50ezer euros pénzbüntetés:) oszt jóvan, kell ebböl olyan nagy ügyet csinálni Smile

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  Mutu Kedd Ápr. 20, 2010 6:01 pm

mester333 írta:Soknak gondolom ezt a 9 Hónapot, mert Rendben hibázott meg stb, de már igyis kb 3hónapja nem játszott, ahozképest meg nem hiszem hogy gyakorlatba akkora előnyre tettszert, azokkal az étrendkiegészitő tiltott anyagot tartalmazo tablettával:) én simen eltiltottam volna max 1hónapra, meg egy minimális 50ezer euros pénzbüntetés:) oszt jóvan, kell ebböl olyan nagy ügyet csinálni Smile

Kicsit vicces, hogy mikor kokainozott, akkor 7 hónap eltiltást kapott (ha jól emlékszem), most meg egy étrendkiegészitő miatt 9et, pedig nem kezelték visszaesőként. Sokak szerint ha olasz játékosról lett volna szó, sokkal barátságosabb lett volna az itélet, de ezt nem tudhatjuk. Eddigi nyilatkozatok alapján Mutu maradni szeretne és jóvá tenni ezt az egészet, aminek személy szerint nagyon örülnék és a csapat is csak nyerne, mert látható, hogy mennyire hiányoznak a góljai.
Mutu
Mutu

Hozzászólások száma : 456
Join date : 2008. Sep. 09.
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  Fio10 Szer. Ápr. 21, 2010 5:45 pm

azt elkéne érni, hogy legalább szeptembertől játszhasson
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Adrian Mutu - Page 2 Empty Re: Adrian Mutu

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.