ACF Fiorentina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Átigazolások

+7
mange
---
mester333
bubu
Taibi
zsuov
Fio10
11 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  mester333 Szer. Márc. 31, 2010 10:14 pm

Hm Quaresma-t elbirnám képzelni bal-oldalra, majd Vargas pótlására, mert Vargast sok csapat szetené, de leginkább a Reál az ami valoszinü elviszi, mivel Vargas ReálMadrid drukker hirében áll, és a reálnak is kéne mert Marcelo azé nem az a hüü de nagy Galaktikus Very Happy
Quaresma alig alig kap lehetőséget az interbe, mondhatni már leszerepelt.... de mielőtt leirnánk szerintem ha kapna elég játéklehetőséget, érezné a belé vetett bizalmat, akkor ő is szintén Ujjászületne lila mezben mint Gilardino. A teknikai képességei jók, szép Rabonnái SerieA-ba páratlan Smile
Én birom őt!!! Valaki nemtud lehetséges érkezőket? amik nagyon lehetségesek, nemcsak ilyen gyenge pletyka szintü...???

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  Fio10 Csüt. Ápr. 08, 2010 2:39 pm

mester333 írta:Hm Quaresma-t elbirnám képzelni bal-oldalra, majd Vargas pótlására, mert Vargast sok csapat szetené, de leginkább a Reál az ami valoszinü elviszi, mivel Vargas ReálMadrid drukker hirében áll, és a reálnak is kéne mert Marcelo azé nem az a hüü de nagy Galaktikus Very Happy
Quaresma alig alig kap lehetőséget az interbe, mondhatni már leszerepelt.... de mielőtt leirnánk szerintem ha kapna elég játéklehetőséget, érezné a belé vetett bizalmat, akkor ő is szintén Ujjászületne lila mezben mint Gilardino. A teknikai képességei jók, szép Rabonnái SerieA-ba páratlan Smile
Én birom őt!!! Valaki nemtud lehetséges érkezőket? amik nagyon lehetségesek, nemcsak ilyen gyenge pletyka szintü...???
írtam az oldalra Ameliát, Pepét
Pepe jó lenne ha vargas menne
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  mester333 Szer. Ápr. 14, 2010 5:34 pm

Védelembe kiket látnátok szivesen? Barzagli,Kolarov,Mantovani vannak pletyka szinten a Transfermarkton , de szerinetm Mantovani nem az igazi, Barzagli meg jol van Németbe...., Kolarov ő meg ugye nem védőSmile vagyis tuti hogy kb Vargas helyén játszana, de reméljük Vargas marad. Valami nagy csapatból kéne igazolni,olyat aki kevésbé kap lehetőséget. ez bejött Gila-val is vagy akár Mutuval, Marchionnit is idesorolhatjuk, még ha ő nemis lett olyan meghatározo egyéniség . Maxwel, vagy Milánóbol Bonera- ő sok helyen bevethetőSmile vagy valami jo kis tehetséget, kéne találni,. Bár én legszivesebben Mexés-t látnám a csapatba el is birnám képzelni, mivel Roma-ba nemigazán megy neki, jol álna neki a Lila mez! nem?

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  --- Pént. Ápr. 16, 2010 9:23 pm

csak Vargas! Cool

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  mester333 Vas. Ápr. 25, 2010 5:01 pm

Vargas Inter???? :S Donadel is visszamegy Sampba, talán az inter 15-16 milio eruoért + Quaresmaért szeretné Vargasé adni, de olyat is olvastam hogy Balotellit is bevonhatják még az üzletbe

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  bubu Vas. Ápr. 25, 2010 6:05 pm

Balotelli olaszország ellensége, szerintem az olasz csapatok nem akarnak egy ilyen játékost
bubu
bubu

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2008. Aug. 31.

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  mester333 Kedd Ápr. 27, 2010 1:50 pm

Nehezen kezelhető az tuti

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  mester333 Kedd Ápr. 27, 2010 7:02 pm

Húúú de szeretném már, ha csapatba tudhatnánk Quaresma-t Biztos lenne jopár szép mozdulata, meg ki tudja ugy jobb külsővel tekerni a labdát , mint ő????? Very Happy

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  Fio10 Szomb. Jún. 05, 2010 7:44 am

Pepe már nem lesz a miénk : "Simone Pepével, akiért 12 millió eurót fizet a torinói klub"
Mivel Pepe képes játszani jobb és bal oldalon is így lehet nem kostolják be Vargast
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  mester333 Szomb. Jún. 05, 2010 11:10 am

Ezt az Udinese-t jol szétfogják venni, mert Jó kerettel, megint sikertelen szezonuk volt.
D'agostino érkezésének nagyon örülök:) Jó igazolás, főleg olyan kispaddal hogy Bolatti,Zanetti kettőssel, nagy erős belső középpályánk lesz.
Vargas szerintem a reálba fog kikötni, mert szereti a reált, és Mourinho szerintem tisztába van a képességeivel, de jo lenne ha maradna. Ha viszont megy akkor Llama-t igazolnák a helyére, ami nemrossz mert Jó játékos, de én azért lehetőséget adnék Ljajic-nak is hogy bizonyítson.
Frey tuti elmegy.... de majd igazolunk egy jó kapus helyette, most 31 évesen 7milio körül saccolják, az jó pénz érte, és nemfeltétlen kell a világ legjobb kapus a 4. helyhez elég egy jó kapus....) Fiatal tehetséges kapust kéne szerezni.
Gilardinoval fogalmam sincs mi lesz, de ő komoly veszteség lenne ha elmenne, még ha nem is termelte idén eszméletlen mennyiségbe a gólokat, azért a világ egyik legjobb Ékéről van szó.....

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  digao31 Szomb. Jún. 05, 2010 12:41 pm

mester333 írta:
Vargas szerintem a reálba fog kikötni, mert szereti a reált, és Mourinho szerintem tisztába van a képességeivel, de jo lenne ha maradna.

Mourinho Kolarovot viszi a Realba Cool ,Vargas szerintem az Interbe vagy más nagyon csapatban fog kikötni Neutral
digao31
digao31

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jun. 04.

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  mester333 Szomb. Jún. 05, 2010 5:20 pm

digao31 írta:
mester333 írta:
Vargas szerintem a reálba fog kikötni, mert szereti a reált, és Mourinho szerintem tisztába van a képességeivel, de jo lenne ha maradna.

Mourinho Kolarovot viszi a Realba Cool ,Vargas szerintem az Interbe vagy más nagyon csapatban fog kikötni Neutral

Hallotam én is Kolarovról a reálba, de a reál nagyon sok játékost le akar igazolni, de nem nagyon megy nekik, szerencsére nem mindenki "szopik pénzért" mint Ronaldo, pl Ribery-t se sikerült, de még nagyon sok játékossal szoba hozzák a reált Rooney,DeRossi,Chiellini,Gerrard,Villa-t is akarták egy időben, Silva, Milito ... Most kérdezem tőled, ki a jobb Kolarov vagy Vargas? És adott esetbe melyiknek van nagyobb esélye bekerülni a kezdőbe????Smile Arról meg nem is beszélve hogy ha nem tévedek, Vargas kedvenc csapata pont a reál....
Utálom a Reál játékos politikáját, hogy Lusták csapatot építeni, helyette igazolnak egy kezdő 11et.....

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  Batistuta Vas. Jún. 06, 2010 3:44 pm

Remélem nem kapják szét teljesen a csapatot. Jó lenne jövőre indulni valamelyik kupában.
Batistuta
Batistuta

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  Fio10 Vas. Jún. 06, 2010 6:18 pm

kolarov jobban védekezik mint vargas, Vargas jobb támadó mint Kolarov, szerintem......
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  mester333 Kedd Jún. 08, 2010 5:13 pm

És akkor Marcelo vs Kolarov vs Vargas? Very Happy VS kis spanyol csapatok kiknek átjáróház a védelmük, és átlagba kapna 4-5töt a reáltól.....

mester333

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2008. Sep. 08.

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  Batistuta Kedd Jún. 08, 2010 9:40 pm

Fio10 írta:kolarov jobban védekezik mint vargas, Vargas jobb támadó mint Kolarov, szerintem......

Én meg úgy vettem észre, hogy Kolarov is inkább a támadásokkal volt elfoglalva, mint a védekezéssel. Előfordult a Lazionál, hogy 3-5-2-es hadrendben szélső középpályást játszott.
Batistuta
Batistuta

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. May. 24.

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  Fio10 Kedd Júl. 20, 2010 2:09 pm

leigazoltuk insuát!
lehet lesz egy normális balhátvédünk
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  --- Kedd Júl. 20, 2010 9:41 pm

Fio10 írta:leigazoltuk insuát!
lehet lesz egy normális balhátvédünk
kiveve, ha nem elorebb fogjuk jatszatni es elmegy vargas.

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  Fio10 Pént. Júl. 23, 2010 10:26 am

Rosso írta:
Fio10 írta:leigazoltuk insuát!
lehet lesz egy normális balhátvédünk
kiveve, ha nem elorebb fogjuk jatszatni es elmegy vargas.
úgy látom vargast mindenki elfelejtette, mourinho ismeri,benitez is, tehát ha eddig nem jelentkeztek nem is fognak szerintem, juve kiköltekezett, nem is marad más nagyon...
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  --- Pént. Júl. 23, 2010 2:39 pm

boruc nem ertem minek jott. egyertelmuen nem cserekapus fajta o.

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Átigazolások - Page 5 Empty Re: Átigazolások

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.