ACF Fiorentina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Honlap@fórum

+12
---
Batigol
Mutu
mester333
FORZATORO
Ola$z
bubu
Taibi
Matyi24
Bati80
zsuov
Fio10
16 posters

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  Madison Szer. Szept. 16, 2009 12:28 pm

Aha,köszi,majd megpróbálom akkor este megnézni,remélem sikerülni is fog.Ha megkapod a választ a rendeléssel kapcsolatosan akkor mindenképp írd be légyszi!!
Madison
Madison

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2009. Sep. 15.
Age : 37
Tartózkodási hely : Pécs

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  zagato78 Szer. Szept. 16, 2009 2:08 pm

Sziasztok! Van valami elképzelésetek a debrecen elleni itthoni jegyvétellel kapcsolatban? Én a drukkerkocsma fórumról vagyok. Mi egybe vesszük majd meg a jegyeket. Szó volt róla hogy a vendégbe esetleg olasz barátaink segítségével, de ez elég procedúrás. Ezért arra gondoltam hogy esetleg összebeszélhetnénk és ülhetnénk egy helyre. Egységben az erő... Very Happy

Ciao Zagato(itt), EddyViola(ott)

zagato78

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2008. Sep. 24.

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  Fio10 Szer. Szept. 16, 2009 2:14 pm

zagato78 írta:Sziasztok! Van valami elképzelésetek a debrecen elleni itthoni jegyvétellel kapcsolatban? Én a drukkerkocsma fórumról vagyok. Mi egybe vesszük majd meg a jegyeket. Szó volt róla hogy a vendégbe esetleg olasz barátaink segítségével, de ez elég procedúrás. Ezért arra gondoltam hogy esetleg összebeszélhetnénk és ülhetnénk egy helyre. Egységben az erő... Very Happy

Ciao Zagato(itt), EddyViola(ott)
Köszi hogy írtál!
Van egy tag, utazás szervező, vele tartom a kapcsolatot, azt mondta nem kizárt , hogy tud szerezni a vendégbe jegyet. Várok a válaszára. Ha nem akkor természetesen egy szektorba kéne mennünk. Ti mikor tervezitek a vételt és hogyan?
Olvastam ,hogy Pestre elég kevés jegyet fognak adni.....
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  zagato78 Szer. Szept. 16, 2009 2:23 pm

Fio10 írta:
zagato78 írta:Sziasztok! Van valami elképzelésetek a debrecen elleni itthoni jegyvétellel kapcsolatban? Én a drukkerkocsma fórumról vagyok. Mi egybe vesszük majd meg a jegyeket. Szó volt róla hogy a vendégbe esetleg olasz barátaink segítségével, de ez elég procedúrás. Ezért arra gondoltam hogy esetleg összebeszélhetnénk és ülhetnénk egy helyre. Egységben az erő... Very Happy

Ciao Zagato(itt), EddyViola(ott)
Köszi hogy írtál!
Van egy tag, utazás szervező, vele tartom a kapcsolatot, azt mondta nem kizárt , hogy tud szerezni a vendégbe jegyet. Várok a válaszára. Ha nem akkor természetesen egy szektorba kéne mennünk. Ti mikor tervezitek a vételt és hogyan?
Olvastam ,hogy Pestre elég kevés jegyet fognak adni.....

Ez egy jó hír! Mi ma a meccsnézésen beszéljük meg hogy mi a helyzet(hányan és mikor)). ha debrecenben kell megvenni az sem gond mert az unokartesóm ott tanul meg még loki fan is, tehát tuti tudunk vele egyezkedni. De a csarnok pénztárában szerintem majd itt is lehet kapni. Mikorra derül ki ez a vendégbe szóló ajánlat? Mert szerintem élnénk ezzel a lehetőséggel mi is. A kinti barátunknak ki kéne faxolni az útlevél másolatot, ezzel tudná megvenni a jegyeket, de hogy azok hogy jutnak ide az kérdéses. Ez egy egyszerűbb megoldásnak tűnik.

zagato78

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2008. Sep. 24.

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  --- Szer. Szept. 16, 2009 4:25 pm

a postaköltség rendelésnél nem egetverő összeg,de ilyenkor általában az a jó,ha több ember akar rendelni és így szinte minimálra jön ki a postaköltség,mert eloszlik.

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  --- Szer. Szept. 16, 2009 4:27 pm

meccsel kapcsolatban,lehet hogy tudok vendégbe jegyet,de még nem tuti.amit zagato említett útleveles megoldás,az nem feltétlen kell,mert tavaly sem kellett a bayern ellen.

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  Fio10 Szer. Szept. 16, 2009 7:43 pm

Fanatical1885 írta:meccsel kapcsolatban,lehet hogy tudok vendégbe jegyet,de még nem tuti.amit zagato említett útleveles megoldás,az nem feltétlen kell,mert tavaly sem kellett a bayern ellen.
a jegyvásárlásnál kérnek okiratot, ha Firenzében veszed meg
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  Fio10 Szer. Szept. 16, 2009 7:44 pm

zagato78 írta:
Fio10 írta:
zagato78 írta:Sziasztok! Van valami elképzelésetek a debrecen elleni itthoni jegyvétellel kapcsolatban? Én a drukkerkocsma fórumról vagyok. Mi egybe vesszük majd meg a jegyeket. Szó volt róla hogy a vendégbe esetleg olasz barátaink segítségével, de ez elég procedúrás. Ezért arra gondoltam hogy esetleg összebeszélhetnénk és ülhetnénk egy helyre. Egységben az erő... Very Happy

Ciao Zagato(itt), EddyViola(ott)
Köszi hogy írtál!
Van egy tag, utazás szervező, vele tartom a kapcsolatot, azt mondta nem kizárt , hogy tud szerezni a vendégbe jegyet. Várok a válaszára. Ha nem akkor természetesen egy szektorba kéne mennünk. Ti mikor tervezitek a vételt és hogyan?
Olvastam ,hogy Pestre elég kevés jegyet fognak adni.....

Ez egy jó hír! Mi ma a meccsnézésen beszéljük meg hogy mi a helyzet(hányan és mikor)). ha debrecenben kell megvenni az sem gond mert az unokartesóm ott tanul meg még loki fan is, tehát tuti tudunk vele egyezkedni. De a csarnok pénztárában szerintem majd itt is lehet kapni. Mikorra derül ki ez a vendégbe szóló ajánlat? Mert szerintem élnénk ezzel a lehetőséggel mi is. A kinti barátunknak ki kéne faxolni az útlevél másolatot, ezzel tudná megvenni a jegyeket, de hogy azok hogy jutnak ide az kérdéses. Ez egy egyszerűbb megoldásnak tűnik.
A héten remélem kapok választ tőle
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  Madison Szer. Szept. 16, 2009 7:58 pm

Fanatical1885 írta:meccsel kapcsolatban,lehet hogy tudok vendégbe jegyet,de még nem tuti.amit zagato említett útleveles megoldás,az nem feltétlen kell,mert tavaly sem kellett a bayern ellen.


Ha tudsz a vendégbe jegyet akkor légyszi szólj mindenképpen,az lenne az igazi álom... Very Happy Very Happy
Madison
Madison

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2009. Sep. 15.
Age : 37
Tartózkodási hely : Pécs

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  Gambino Szomb. Szept. 19, 2009 3:10 pm

Fio10 írta:
Fanatical1885 írta:meccsel kapcsolatban,lehet hogy tudok vendégbe jegyet,de még nem tuti.amit zagato említett útleveles megoldás,az nem feltétlen kell,mert tavaly sem kellett a bayern ellen.
a jegyvásárlásnál kérnek okiratot, ha Firenzében veszed meg

Így van, tehát az útlevél másolat sem működik. Életszerűtlen, hogy elfaxolt magyar okiratokkal jegyet vehessen az ember a Puskás vendégszektorába. Tehát olasz állampolgárnak kell megvennie a jegyeket Firenzében. Ezen vagyunk az indexes srácokkal, de nem sanszos, hogy jelentős számú jegyet be tudjunk így szerezni. Egy másik csatornán is beindult a vendégszektorba történő bejutás ügyintézése, de az top secret. Annyit elmondhatok, hogy tényleg elég komoly vonalakon és szinteken fut az a sztori, de ha az összejön, akkor 20-30 jegyre van kilátás. Természetesen akkor rögtön jelentkezem Nálatok, de ebbe ne éljétek bele magatokat egyelőre.

Más: Jó lett az oldal, gratulálok a szerkesztőknek. Smile Én elég gyakran járok Firenzébe, legközelebb a Debrecen elleni hazaira megyek, aztán az indexes srácokkal Udinébe. Szóval, ha szeretnétek közös túrát, én benne vagyok. A szállás is extra akciós áron van, Firenzétől 40 kilométerre, Empoli mellett, 5 éve visszajáró vendég vagyok, magyar ismerőseimé a szálloda. Én speciel két autót tudok bedobni a túrához. Ha 4-5 napra megy az ember, 4 fős autós túrával, akkor 80-100 e HUF-al kalkuláljatok. Inkább 100 és ebbe némi szuvenír is belefér még. A helyszínen mindig lehet jegyet venni, erre is van már bevett csatorna. Jó lenne már végre valami autó konvojos 10 emberes túra. Smile)
Gambino
Gambino

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2009. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Budapest-Firenze

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  Fio10 Szomb. Szept. 19, 2009 9:50 pm

Gambino írta:
Fio10 írta:
Fanatical1885 írta:meccsel kapcsolatban,lehet hogy tudok vendégbe jegyet,de még nem tuti.amit zagato említett útleveles megoldás,az nem feltétlen kell,mert tavaly sem kellett a bayern ellen.
a jegyvásárlásnál kérnek okiratot, ha Firenzében veszed meg

Így van, tehát az útlevél másolat sem működik. Életszerűtlen, hogy elfaxolt magyar okiratokkal jegyet vehessen az ember a Puskás vendégszektorába. Tehát olasz állampolgárnak kell megvennie a jegyeket Firenzében. Ezen vagyunk az indexes srácokkal, de nem sanszos, hogy jelentős számú jegyet be tudjunk így szerezni. Egy másik csatornán is beindult a vendégszektorba történő bejutás ügyintézése, de az top secret. Annyit elmondhatok, hogy tényleg elég komoly vonalakon és szinteken fut az a sztori, de ha az összejön, akkor 20-30 jegyre van kilátás. Természetesen akkor rögtön jelentkezem Nálatok, de ebbe ne éljétek bele magatokat egyelőre.

Más: Jó lett az oldal, gratulálok a szerkesztőknek. Smile Én elég gyakran járok Firenzébe, legközelebb a Debrecen elleni hazaira megyek, aztán az indexes srácokkal Udinébe. Szóval, ha szeretnétek közös túrát, én benne vagyok. A szállás is extra akciós áron van, Firenzétől 40 kilométerre, Empoli mellett, 5 éve visszajáró vendég vagyok, magyar ismerőseimé a szálloda. Én speciel két autót tudok bedobni a túrához. Ha 4-5 napra megy az ember, 4 fős autós túrával, akkor 80-100 e HUF-al kalkuláljatok. Inkább 100 és ebbe némi szuvenír is belefér még. A helyszínen mindig lehet jegyet venni, erre is van már bevett csatorna. Jó lenne már végre valami autó konvojos 10 emberes túra. Smile)

Köszi! (oldal)
Látom akkor benne vagy rendesen a körforgásban. Nemtudom mennyit olvastál vissza, de még lehet hogy én is tudok jegyet a vendégbe. Jövő héten kapok elvileg konkrét választ!
Ezek a túrák érdekelnének, nah persze ugye elég sok mindentől függ.....De nagyon jó lenne menni! Várjuk majd az információkat!
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  Gambino Vas. Szept. 20, 2009 12:37 pm

A túra csak elhatározás és pénz kérdése. Szóval, ha 1-2 embert már érdekel innen, akkor mehetünk bármikor. Ha 4 ember összejön, onnantól rentábilis a történet autós túra esetén. Érdemes lenne lenéznetek a törzshelyünkre Budaörsre, itt általában hárman (a keménymag) Smile képviseltetjük magunkat az indexes topikból. Smile Legalább megismernénk egymást. gaRRy a topik létrehozója, Zagato és jó magam szoktunk ott lenni. Bérelt helyünk van, a tulaj Zag jó barátja. Smile Volt amikor hatan, heten is voltunk. Legközelebb pl. szerdán a Samp elleni meccset nézzük közösen. Dobj mailt, ha érdekel ilyen közös meccsnézés. Az ilyen összejövetel arra is jó, hogy túrákat szervezzünk, megbeszéljük, hogy kinek mire van szüksége, ha valamelyikünk Firenzében jár stb.

A jeggyel kapcsolatban én is rajta vagyok a témán. Ha szeptember 30-ig nem tudunk bejutni a vendégbe, intézem a debreceni jegyvásárlást.

Forza viola per sempre!
Gambino
Gambino

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2009. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Budapest-Firenze

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  --- Vas. Szept. 20, 2009 1:21 pm

budaörsön belül hol?

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  zagato78 Vas. Szept. 20, 2009 1:52 pm

Fanatical1885 írta:budaörsön belül hol?

www.drukkersorozo.hu A Baross utcában található

zagato78

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2008. Sep. 24.

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  --- Vas. Szept. 20, 2009 2:03 pm

a falon kapásból egy juve és egy bayern sál... Twisted Evil amúgy nem tűnik rossznak.

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  Gambino Vas. Szept. 20, 2009 4:38 pm

Fanatical1885 írta:a falon kapásból egy juve és egy bayern sál... Twisted Evil amúgy nem tűnik rossznak.

A Juve mini zászló felett pedig egy Fiorentina mini zászló. Mi magunk szereztük be Firenzéből és raktuk fel személyesen a falra. Szigorúan a gobbo zászló FÖLÉ. Very Happy A középső szektorban pedig egy Forza Viola sál fogadja a belépőt, amit Zagato kolléga helyezett fel egy rögtönzött ceremónia keretén belül, mely még a youtube-on is fent van. Very Happy
Gambino
Gambino

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2009. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Budapest-Firenze

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  --- Vas. Szept. 20, 2009 4:40 pm

helyes,helyes! Cool éspedig? Very Happy

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  Fio10 Vas. Szept. 20, 2009 5:45 pm

Gambino írta:A túra csak elhatározás és pénz kérdése. Szóval, ha 1-2 embert már érdekel innen, akkor mehetünk bármikor. Ha 4 ember összejön, onnantól rentábilis a történet autós túra esetén. Érdemes lenne lenéznetek a törzshelyünkre Budaörsre, itt általában hárman (a keménymag) Smile képviseltetjük magunkat az indexes topikból. Smile Legalább megismernénk egymást. gaRRy a topik létrehozója, Zagato és jó magam szoktunk ott lenni. Bérelt helyünk van, a tulaj Zag jó barátja. Smile Volt amikor hatan, heten is voltunk. Legközelebb pl. szerdán a Samp elleni meccset nézzük közösen. Dobj mailt, ha érdekel ilyen közös meccsnézés. Az ilyen összejövetel arra is jó, hogy túrákat szervezzünk, megbeszéljük, hogy kinek mire van szüksége, ha valamelyikünk Firenzében jár stb.

A jeggyel kapcsolatban én is rajta vagyok a témán. Ha szeptember 30-ig nem tudunk bejutni a vendégbe, intézem a debreceni jegyvásárlást.

Forza viola per sempre!
mindenféleképpen kimegyek valamikor akkor Budaörsre, mondjuk nekem nem itt van, én Vác mellett lakom. És akkor személyesen meg lehet mindent beszélni.
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  Gambino Szer. Szept. 23, 2009 3:45 pm

[Forza viola per sempre![/quote] mindenféleképpen kimegyek valamikor akkor Budaörsre, mondjuk nekem nem itt van, én Vác mellett lakom. És akkor személyesen meg lehet mindent beszélni.[/quote]

OK, ha bármi kérdésed van, vagy jönnétek meccset nézni Budaörsre, vagy a Franchiba, írj bizalommal az e-mail címemre. Ma egyébként lesz jó pár Samp szimpatizáns haver is. Smile Érzem, hogy győzni fogunk. Smile

Forza Fiorentina!
Gambino
Gambino

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2009. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Budapest-Firenze

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  Fio10 Szer. Szept. 30, 2009 10:04 am

Ma kiderül hogy tudok e vendégbe jegyet.
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  Fio10 Szer. Szept. 30, 2009 4:50 pm

Fio10 írta:Ma kiderül hogy tudok e vendégbe jegyet.

Nem megoldható a vendégbe a jegy.
Ma voltam, úgy néz ki, már alig van jegy. És már csak Debrecenben van árusítás.
Már nem lehet sok, mert a három meccsre a belépőket nagyon hamar elvitték, és a Lyonra már alig maradt csak jegy!

Valaki vett már jegyet?
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  --- Szer. Szept. 30, 2009 6:12 pm

Fio10 írta:
Fio10 írta:Ma kiderül hogy tudok e vendégbe jegyet.

Nem megoldható a vendégbe a jegy.
Ma voltam, úgy néz ki, már alig van jegy. És már csak Debrecenben van árusítás.
Már nem lehet sok, mert a három meccsre a belépőket nagyon hamar elvitték, és a Lyonra már alig maradt csak jegy!

Valaki vett már jegyet?
én sem tudok a vendégbe.gambino?hazaiba az 1500-as van?

---

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Oct. 28.

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  Mutu Szer. Szept. 30, 2009 7:09 pm

Én még nem vettem jegyet, de akkor ha egy helyre akarunk, beszéljük meg, h ki jönne és addig intézzük amig vannak jegyek.
Mutu
Mutu

Hozzászólások száma : 456
Join date : 2008. Sep. 09.
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  Fio10 Szer. Szept. 30, 2009 8:51 pm

Fanatical1885 írta:
Fio10 írta:
Fio10 írta:Ma kiderül hogy tudok e vendégbe jegyet.

Nem megoldható a vendégbe a jegy.
Ma voltam, úgy néz ki, már alig van jegy. És már csak Debrecenben van árusítás.
Már nem lehet sok, mert a három meccsre a belépőket nagyon hamar elvitték, és a Lyonra már alig maradt csak jegy!

Valaki vett már jegyet?
én sem tudok a vendégbe.gambino?hazaiba az 1500-as van?
csak bérlet értékesítés van! két meccsre-fior-pool
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  Fio10 Szer. Szept. 30, 2009 8:52 pm

Mutu írta:Én még nem vettem jegyet, de akkor ha egy helyre akarunk, beszéljük meg, h ki jönne és addig intézzük amig vannak jegyek.
árkategória?
Fio10
Fio10
Admin

Hozzászólások száma : 763
Join date : 2008. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Budapest+20km

http://www.acffiorentina.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Honlap@fórum - Page 4 Empty Re: Honlap@fórum

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.